WARP | Enschede
Werelden die met elkaar versmelten
Warp Technopolis ligt in het kloppend hart van Enschede. Ze markeren het stationsplein met hun regenboog aan achtergronden en beelden. In een
veeltalige omgeving van alle leeftijden spelen we met licht, geluid, beeld en alles wat je je kunt voorstellen. Of niet kunt voorstellen. Werelden botsen op elkaar en versmelten. Technologie vertaalt zich naar lichaam. Geluid naar beweging. Muziek naar staal. Iedereen komt er thuis, er is een thuis voor eenieder. Het is er spannend van buiten en verrassend van binnen.
In deze wonderlijke wereld vind je Festivallers, Duistere Cinematofielen, Nachtburgemeesters, Vierentwintiguurs marathon DJ’s, Radio Verfrissers, Arketekten, Modsiers, Kunstenaars die zich niet laten kisten of kaderen en vele andere verrassende vogels. Zelfs huis-, tuin- en keukenvogels.
Foto header: Tessa Wiegerinck
Broedplaatsen van onderop
Bekijk de andere gehonoreerde projecten binnen type 2 'broedplaatsen van onderop'.