System Engineer
Werken bij Romias is werken bij een groeiend hightech bedrijf in Enter. Romias is ter uitbreiding van het team op zoek naar een proactieve System Engineer met passie voor robotica. Ben jij dat? Dan is Romias op zoek naar jou!
Werken bij Romias is werken bij een groeiend hightech bedrijf in Enter. Romias is ter uitbreiding van het team op zoek naar een proactieve System Engineer met passie voor robotica. Ben jij dat? Dan is Romias op zoek naar jou!
Als System Engineer ben je binnen de organisatie verantwoordelijk voor het gehele technische traject en het kwaliteitsproces rondom de SDV's (Self Driving Vehicles). Je voert o.a. samen met je collega System Engineer en je collega's van de sales de adviesgesprekken met de klant, maakt technische ontwerpen van de automatisering, installeert de voertuigen op locatie, maakt de koppelingen met de machines, tablets en/of ander randapparatuur, en verzorgt de project specifieke documentatie voor intern en extern gebruik. Daarnaast geef je support op dit gebied bij bestaande klanten. Ook heb je contact met collega's bij Clearpath Robotics in Canada over o.a. system updates en het testen van nieuwe product features. Je volgt de ontwikkelingen op het gebied van robottechnologie op de voet en vertaalt deze naar onze producten.
Wie zoeken we?
Werken bij Romias betekent dat je onderdeel bent van een gevestigd maar ook groeiend innovatief bedrijf in een dynamische werkomgeving.
Romias Robotics is al ruim 14 jaar dé specialist op het gebied van industriële automatisering c.q. robotisering. Wij realiseren totaaloplossingen op het gebied van robotautomatisering en automatiseringen van de interne logistiek. Sinds 2016 zijn wij tevens distributeur en integrator van de innovatieve zelfrijdende voertuigen van OTTO Motors, onderdeel van het Canadese Clearpath Robotics. OTTO Motors ontwerpt en vervaardigt zelfrijdende voertuigen voor de industrie, met het uiteindelijke doel het productieproces zoveel mogelijk mens-onafhankelijk te maken. Met deze stap betrekken wij ook het logistieke proces in onze automatiseringsprojecten binnen de maakindustrie.
Via onderstaande sollicitatie button kom je terecht op de site van Romias. Mocht de vacaturelink niet meer werken, dan is de vacature verlopen en kun je niet meer solliciteren. Wij proberen uiteraard ons vacaturebestand zo actueel mogelijk te houden. Wil je ons daarmee helpen en ons een bericht sturen als een link niet meer werkt?
Wil je op de hoogte blijven van andere interessante vacatures in Twente? Schrijf je dan in hier in!