Java Platform Developer
Nedap is op zoek naar een Java Platform Developer. Bekijk deze vacature voor meer informatie.
Nedap is op zoek naar een Java Platform Developer. Bekijk deze vacature voor meer informatie.
Als Java Platform Developer binnen de Back Office tribe van Nedap Healthcare, ben je vooral bezig met de techniek van de grootste applicatie binnen het Nedap ONS landschap. We zijn bezig om forse stappen te zetten om alles omtrent techniek naar de nieuwste standaarden te brengen. Dit omvat de applicatieserver, frameworks, libraries en de Java versie zelf. Een belangrijk doel is om deze grote applicatie van een 'single tenant' applicatie te migreren naar 'multi-tenant' binnen het Hashicorp Nomad platform. Ook werken we aan kleinere verbeteringen voor het verhogen van algehele 'developer happiness'.
De applicatie is een onmisbare schakel bij het dagelijks werkproces van duizenden zorgverleners in het land. Ons team draagt de verantwoordelijkheid om modernisering door te voeren, zonder dat onze gebruikers daar hinder van ondervinden.
Ben jij iemand die:
Mocht je kennis hebben van andere talen en je staat open om meerdere talen te leren gaan we ook graag het gesprek aan!
Nedap Healthcare is een groeiende familie van creatievelingen, ontwikkelaars en zorgspecialisten. Wij zijn er voor mensen in de zorg. Zowel voor de zorgprofessional als voor de cliënt, patiënt en diens omgeving. We geloven dat mensen samen de zorg beter maken. Door mensen, kennis en technologie met elkaar te verbinden ontstaan er (software) oplossingen waarmee wij een blijvende bijdrage leveren aan de zorg in Nederland. Eenvoud, eigen regie en nauwe samenwerking met de markt staan hierbij altijd centraal.
Ons team is een klein team met een gezamenlijke technische focus. De bestaande teamleden beschikken over veel ervaring en helpen je graag bij het maken van een vliegende start. Je eigen inzichten en ideeën over hoe de technisch toekomst van deze applicatie er uit zou moeten zien wordt ook zeer gewaardeerd.
Ons kleine team is onderdeel van de Back Office Tribe. Andere teams binnen deze tribe werken aan dezelfde applicatie, maar dan meer gericht op het ontwikkelen van features en bugfixes voor klanten.
Zowel op locatie werken vanuit ons mooie groene kantoor in Groenlo waar we gezellig bij elkaar zitten, als volledig remote werken is mogelijk.
Via onderstaande sollicitatie button kom je terecht op de site van Nedap. Mocht de vacaturelink niet meer werken, dan is de vacature verlopen en kun je niet meer solliciteren. Wij proberen uiteraard ons vacaturebestand zo actueel mogelijk te houden. Wil je ons daarmee helpen en ons een bericht sturen als een link niet meer werkt? Dit kun je doen door ons te mailen op vacatures@twente.com.
Wil je op de hoogte blijven van andere interessante vacatures in Twente? Schrijf je dan in hier in!